Chrysberon

Trubín - dvojdomky Nova 77

Trubín - dvojdomky Nova 77 Obrázek 1

Nízkoenergetický důmNízkoenergetické RD NOVA 77 v atraktivní lokalitě Trubín

VZOROVÝ DŮM OTEVŘEN, KOLAUDACE ÚNOR 2015

Pozor! Akce! Zvýhodněná cena 2.990.000,- včetně DPH pouze domy A,B,E,F.

Nabízíme Vám novostavby nízkoenergetického rodinného dvojdomku v překrásné lokalitě Trubín. Tato nová lokalita navazuje na původní zástavbu s nádherným výhledem na okolní lesy.

Dvojdomky jsou dispozičně řešeny jako 4+1 s garáží s podlahovou plochou 123m2. Výměra jednotlivých pozemků je 500m2. Domy jsou kompletně vybaveny včetně nadstandardních zařizovacích předmětů od spol. K-Keramika a Siko. Samozřejmostí je i zde možnost individuálního výběru zařizovacích a vybavovacích předmětů (individuální výběr lze pouze u domů A,B,E,F, domy C,D,G,H budou vybaveny, dokončeny, včetně terénních úprav a zkolaudovány v roce 2015), včetně doplnění o nejmodernější technologie (solární ohřev TUV, tepelné čerpadlo, komín…).

Nízkoenergetické domky RD NOVA 77

Napojení na kompletní technickou infrastrukturu je samozřejmostí, tj. elektřina, vodovod, kanalizace a zpevněné plochy včetně příjezdové cesty před domem. Realizace 2012/2013. Velice pěkné, vyhledávané a klidné místo v lokalitě, která je napojena na kompletní občanskou vybavenost s výbornou dostupností (dálnice D5 vzdálena 1km). V okolí se nabízí využití volnočasových aktivit po celodenním pracovním vytížení.

Cena 3.320.000,-Kč včetně DPH - domy C,D,G,H.

Výše splátky 7.357,-Kč měsíčně *

Vizualizace koupelen k nahlédnutí v naší fotogalerii

*Orientační výše splátky při výši úvěru do 50% ZH, s délkou splatnosti 30 let.

Vyberte si pozemek

  Vybraný   Volný   Prodaný/Rezervovaný

Změnit lokalitu